Animator 2016 trwa!

Autor: MoC, fot. Animator
REKLAMA
Drukuj

9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator trwa. Wydarzenia festiwalowe cieszą się ogromnym powodzeniem. Choć festiwal trwa do 14. lipca, przed nami jeszcze wiele atrakcji.

Wieczory w Klubie Festiwalowym ubarwili już Wacław Zimpel z wizualizacjami Jago, Flora Quartet z wizualizacjami Małgorzaty Wawro, Jaaa! z wizualizacjami Karoliny Głusiec oraz niezwykły projekt Rudnik/ Kaliski/ Szymborski. Przed nami jeszcze dwa wieczory wypełnione filmem i muzyką. 

W środę, 13 lipca o godz. 18.00 w Kinie Muza poznańska publiczność będzie mogła zobaczyć animację z Chorwacji. Od animacji na szkle, po filmy lalkowe i etiudy studenckie - organizatorzy zapraszają na pokaz filmów, które prezentują dokonania młodych animatorów i animatorek z Chorwacji.

O godz. 21.45 w Klubie Festiwalowym odbędzie się pokaz filmu "Chłopiec i świat"  muzyką na żywo. Cuca wyrusza w podróż, która zaprowadzi go w nieznane. Do filmu brazylijskiego reżysera Alê Abreu, nominowanego w tym roku do Oscara, na żywo zagrają Wojciech Jachna, Jacek Buhl i laureat Paszportu Polityki Kuba Ziołek.

Filmy nagrodzone na MFFA Annecy 2016 zaprezentowane zostaną w czwartek, 14 lipca o godz. 18.00 w Kinie Muza. Widzowie Animatora obejrzą wybrane filmy, które otrzymały w tym roku nagrody na najbardziej prestiżowym festiwalu w świecie animacji.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się o godz. 20.00 w Sali Wielkiej CK Zamek. Pierwszy raz w historii festiwalu gala zamknięcia jest udostępniona publiczności. Każdy może kupić bilet i zobaczyć pokaz filmu "Wędrownik" Geralda Pottertona z muzyką na żywo.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA