Audioriver wyprzedany po raz czwarty z rzędu!

Autor: www.audioriver.pl foto audioriver
REKLAMA
Drukuj

To już dziś! Już o 16:00 widzimy się na rynku Starego Miasta a wieczorem na plaży na Wisłą! Wszystkie bilety na 11. edycję – tak, jak i na trzy poprzednie – zostały wyprzedane i nie będzie można ich dostać w kasach przy wejściach na wydarzenie. Zostawiliśmy jedynie garstkę wejściówek na niedzielną część festiwalu. Tegoroczny program możecie sprawdzić nie tylko na tej stronie, ale i w aplikacji Going., która przygotowała dla nas dedykowaną zakładkę.

„To dla nas wielka rzecz, że po raz czwarty budzimy tak duże zainteresowanie publiczności” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora, „Nie będę ukrywał, że uważamy tegoroczny program za jeden z najmocniejszych w historii naszego wydarzenia i bardzo się cieszymy, że spotkał się on z tak dużym uznaniem. Wszystkie wejściówki rozeszły się przecież na dzień przed startem festiwalu. Cieszymy się też, że Audioriver budzi coraz większe zaufanie u sponsorów, których wkład także miał istotny wpływ na rozmach tegorocznego programu.”

Audioriver 2016 to dwie noce koncertów oraz targów mody organizowanych na plaży, dwa dni targów muzycznych i zabawy w blasku słońca na rynku Starego Miasta. To także wyjątkowe kino oraz wspaniałe zwieńczenie w postaci Sun/Day.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA