Circus Inferno pres. Butterfly Of The Night | Stara Rzeźnia

Autor: SQ klub
REKLAMA
Drukuj

Czy słyszysz cyrk w oddali? Do miasta znowu nadciągają same osobliwości. Grubą kurtynę czarnego nieba przebija srebrny blask, który pod osłoną beatu tańczy z surowymi murami Starej Rzeźni. Trzepot misternych skrzydeł nadaje rytm cyrkowemu szaleństwu. Przebudzeni nocą tancerze odkryją tu dziś tajemnicę muzycznego spełnienia. 

Kawalkada stęsknionych magii postaci zrzuci przytłaczające kokony codzienności, by ukazać w pełni rozpostarte skrzydła księżycowych motyli. Nektar życia znajdą w esencjonalnych kwiatach inspirującej elektroniki, która wybrzmi w wizualnym spektaklu światła i cienia. Czy jesteś gotowy na widowiskowe przeobrażenie? 

W ramach kultowego już cyklu Circus Inferno w Stara Rzeźnia Poznań , w którym ucho i oko cieszy produkcja muzyczna i wizualna na najwyższym światowym poziomie, występowały już takie znakomitości jak  Francesca LombardoSteve BugMind AgainstBaremTale Of Us (z którymi impreza została imprezą roku w plebiscycie Monoludy) czy Michael Mayer. Tym razem głębię cyrkowej czerni odkryje po mistrzowsku Tiefschwarz (Official)!

Ich ponadczasowy styl nie traci mocy od 14 lat, gdy świat poznał to deep house’owe objawienie. Tiefschwarz odniósł gwałtowny sukces już debiutanckim singlem „Music” i potem albumem „Ral 9005”. Szybko odkryty przez londyński label Classic Recordings, stał sie wkrótce rozpoznawany na całym świecie. Przeprowadzka ze Stuttgartu do Berlina, szalona trasa koncertowa, jeden z najbardziej znanych remiksów Spektrum „Kinda New” i singiel „Isst” z albumu z 2005 roku „Eat Books”. 

Remiksowal również Depeche Mode, Madonnę, Roxy Music, Booka Shade, Phonique, Plastikmana, dOP i wielu innych, dzięki czemu do perfekcji doprowadził swoje wyróżniające się brzmienie. Potwierdza to robiąca ogromne wrażenie spuścizna producencka, którą podsumowuje choćby dziesięcioletnia kompilacja i następujący po niej w 2010 roku album „Chocolate” nagrany w kolaboracji z Santé, Cassy, Sethem Troxlerem czy Davem Aju. Obecnie to jeden z najbardziej znanych i poważanych rezydentów berlińskiego klubu Watergate. 

Już 17 września w Starej Rzeźni porwie do lotu księżycowe motyle, które skąpane w najczystszym dźwięku i spektakularnej wizualizacji oddadzą hołd wyśmienitemu widowisku. Porwą do tańca wszystkich zebranych, a głęboka czerń ich skrzydeł zaiskrzy się gwałtownie, by spłonąć w blasku poranka.

Sponsorem imprezy jest właściciel marki Lech.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA