BARTOSZ SZCZĘSNY (REBEKA) i nietypowy kurs

Autor: MC
REKLAMA
Drukuj

Całodniowy kurs mistrzowski z jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych w Polsce – Bartoszem Szczęsnym z zespołu Rebeka.

Dla Kogo? - Kurs ten jest nie lada gratką dla wszystkich artystów, zespołów, wokalistów i producentów muzycznych rozważających koncertowanie ze swoją muzyką oraz tych którzy mają już swoje wystąpienia za sobą, ale chcą rozwijać się w tym kierunku rozbudowując swoją wiedzę u najlepszych ludzi w branży.

Spotkanie z Bartoszem Szczęsnym będzie przepełnione niezwykle merytoryczną wiedzą i rozmowami o bezcennym, zbieranym przez lata doświadczeniu zespołu Rebeka na największych festiwalach i w największych klubach świata. 

Dowiemy się czym jest live act, jak powinien wyglądać wartościowy performens artystyczny oraz jak przygotować się do niego technicznie aby sprostać koncertom w małych klubach ale także na dużych festiwalowych scenach. 

Spotkania MasterClasses w MusicLaboratory to fenomen edukacyjny na skalę kraju gdzie osoby z ogromnym doświadczeniem muzycznym pojawiają się wprost z największych scen w naszym studiu edukacyjnym aby dzielić się swoją wiedzą z wschodzącymi adeptami muzyki.

więcej na stronie 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA