Akcesoria do iPhone'a, które warto mieć

Autor: Mateusz Darski / zjablkiem.pl/kat/iphone/

Możliwości oferowane przez obecną generację telefonów komórkowych są ogromne, a każde kolejne modele dorzucają od siebie dodatkowe funkcje i rozwiązania technologiczne. Mogłoby się wydawać, że taki róg obfitości jest zupełnie wystarczający dla użytkowników smartfonów i nie ma potrzeby rozszerzania ich możliwości.

Prawda jest zgoła odmienna – często sięgamy po akcesoria mogące zmienić ich wygląd lub dodać nowe funkcje. Największe pole do popisu mają użytkownicy iPhone'ów, dla których powstaje najwięcej dodatków i gadżetów. W prosty sposób można sparować je z posiadanym przez siebie urządzeniem i korzystać z funkcjonalności, które oferują. Poniżej przedstawiamy listę akcesoriów, które naszym zdaniem warto mieć.

 Tabu Lumini z modułem RGB

To nic innego jak żarówka LED, która może być sterowana za pomocą iPhone'a. Wyposażona jest w moduł RGB, który pozwala na zmianę kolorów w dowolnym zakresie. Można wykorzystać ją do wszelkiego rodzaju lamp z odpowiednim nagwintowaniem. Według producenta zapewnia ona 3000 godzi świecenia i pozwala na uzyskanie światła o kącie padania 120 stopni. Całość obsługiwana jest za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz specjalnej aplikacji na system iOS.

 Ollie

Ollie jest zdalnie sterowanym robotem, do którego obsługi wystarczy smartfon np. od firmy Apple. Podłączenie odbywa się za pośrednictwem Bluetooth oraz specjalnej aplikacji, która dostarczana jest wraz z urządzeniem. Urządzenie ładuje się za pomocą zwykłego kabla USB – przez ładowarkę sieciową lub port w komputerze. Robot jest w stanie osiągać prędkość 22 km/h i wykonywać niezliczone sztuczki w czasie jazy. Nadaje się zarówno do jazdy po podłodze, jak i asfalcie. Wyposażony jest w diody LED, które pozwalają na użytkowanie robota również po zmroku.

 Moshi Moshi

Rozmowa przez telefon podłączony do ładowania nie należy do najprzyjemniejszych. Ze względu na przewód jesteśmy mocno ograniczeni i nie jesteśmy w stanie odejść na większą odległość od urządzenia. Twórcy gadżetów dla iPhone'a stworzyli idealne rozwiązanie pod postacią stacji dokującej. W czasie ładowania telefonu jesteśmy w stanie skorzystać z bezprzewodowej słuchawki, która komunikuje się z urządzeniem za pomocą Bluetootha. W czasie naszej rozmowy telefon nie przerwie ładowania.

 AmpliTube iRig

Rozwiązanie przeznaczone dla miłośników muzyki. To wysokojakościowy interfejs gitarowy, który pozwala na podłączenie instrumentu do iPhone'a. Wyposażony jest w 24-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy zapewniający krystalicznie czysty dźwięk, bez szumów i zakłóceń. Urządzenie nie posiada własnego zasilania i pobiera prąd z urządzenia, do którego zostanie podpięte. Do obsługi urządzenia wystarczy pobrać darmowe aplikacje z AppStore.

 Opaska na ramię Sports Armband

Gadżet przeznaczony dla najaktywniejszych użytkowników smartfonów Apple. Specjalnie zaprojektowana opaska na ramię, która służy jako etui dla telefonu. Dzięki niej telefon nie krępuje ruchów w trakcie aktywności i jest zawsze pod ręką. Posiada specjalne zabezpieczenia, które chroni między innymi przed potem. Opaska jest regulowana, co pozwala na dopasowanie jej do osób o różnej budowie ciała. Posiada elementy odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo na drodze po zmroku.

Mateusz Darski
W oparciu o: zjablkiem.pl/kat/iphone/
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1