Gadżety, które odmienią smartfona

Autor: Administrator
Artykuł sponsorowany

Smartfony mają zadziwiająco duże możliwości, choć bez problemu mieszczą się w kieszeni. Współczesne telefony są przenośnymi komputerami, które łączą w sobie funkcje wielu urządzeń jednocześnie. To kompaktowe, uniwersalne urządzenia, dzięki którym zawsze mamy przy sobie telefon, aparat, konsolę do gier, przeglądarkę, nawigację i wiele innych użytecznych urządzeń.

Przenośny sprzęt często ratuje nas w różnych sytuacjach, również tych nieprzewidzianych. Jest prawdziwym zbawieniem podczas długich podróży autokarem, krótkich przejazdów komunikacją miejską, podczas czekania, na imprezie. Producenci prześcigają się w pomysłach, aby stale poprawiać komfort korzystania ze smartfonów, dlatego tworzą różnego rodzaju gadżety do smartfonów. Wiele z tych akcesoriów to pomysłowe rozwiązania, które potrafią wydobyć z telefonu zupełnie nowe możliwości.

Coś dla graczy
Akcesoria do telefonów dla graczy to temat na osobny rozdział, zatem skupmy się tylko na jednym z nich. Lepsze modele smartfonów dają możliwość grania w gry typowo konsolowe. Z myślą o zapalonych graczach, którzy lubią prowadzić rozgrywkę w każdej sytuacji powstał GameKlip. To specjalny uchwyt, dzięki któremu można przymocować do smartfona swój kontroler od PS3. Dzięki temu gadżetowi w bardzo szybki i łatwy sposób zamienimy swój telefon w przenośną konsolę. To idealny zestaw na podróż.

Dodatkowa energia dla smartfona
Współczesne baterie są stosunkowo mocne i wytrzymują dość długi czas. Jednak surfowanie po internecie, korzystanie z aplikacji, czy wspomniane wyżej granie wymaga sporo energii. Nie zawsze mamy możliwość podładowania telefonu, zwłaszcza w trakcie jazdy. W sytuacjach kryzysowych, gdy bateria zaczyna nam umierać, pomoże przenośne źródło energii- powerbank. To niewielki gadżet, który tuż przed wyjściem trzeba naładować do pełna. W razie czego będziemy mieli pod ręką „zapasowy prąd” dla naszego telefonu. Nieużywany powerbank stopniowo się rozładowuje, dlatego przez każdą podróżą trzeba pamiętać o jego sprawdzeniu i ponownym naładowaniu w razie potrzeby.

Rozmowa w czasie jazdy
Kolejny przydatny w podroży gadżet to zestaw głośnomówiący. Nie jest to oczywiście żadna nowość na rynku, ponieważ takie urządzenia są dostępne już od wielu lat. Nowością jest jednak wykorzystanie technologii Bluetooth- telefon łączy się z zestawem bezprzewodowo. Zestaw rozpoznaje mowę kierowcy, dlatego możemy odebrać telefon (albo go odrzucić) bez odrywania rak od kółka. To idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują i nie mogą pozwolić sobie na każdorazowy zjazd z dogi, aby odebrać telefon.

Coś dla fanów muzyki
Dodatkowe głośniki, które można podłączyć do smartfona to świetny gadżet dla miłośników muzyki. Nowością jest Mini Boombox, czyli stylowy głośnik, który umożliwi otrzymanie muzyki o głębokim brzmieniu. Głośnik ma wbudowany akumulator, który odtwarza muzykę nawet przez 10 godzin- bez konieczności ponownego ładowania. Gadżet nie należy do typowo przenośnych, ponieważ waży ponad 7 kilogramów, jednak świetnie nadaje się na wyjazd za miasto, piknik, albo imprezę w plenerze, gdzie jest słaby dostęp do prądu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1