VR wkracza do świata muzyki i VDJ

Autor: mik

Wirtualna rzeczywistość staje się faktem i wkracza w zupełnie nowe aspekty naszego życia. Ostatnio Google wydało nową wersję swojej aplikacji do malowania. VR Plandeka to pędzel, który obejmuje nowe audio-reaktywne narzędzia tak, aby umożliwić tworzenie obrazów, które reagują na muzykę.

Od samego początku demonstracji w 2015 Plandeka pędzel okazał się jednym z najbardziej interesujących zastosowań wirtualnej rzeczywistości. Przyciągając zainteresowanie amatorów, jak i profesjonalnych artystów. Aplikacja ta pozwala użytkownikom na malowanie rzeźb, przenoszenie trójwymiarowego środowiska na płótno. Zapewnia wrażliwość dotyku i poczucie obecności, które sprawiają wrażenie rzeczywistość wirtualnej zabawy.

Te nowe szczotki muzyczne otwierają możliwości dla artystów w tworzeniu dynamicznych VR dzieł sztuki, które sprzęgane z muzyką, tworzą interaktywne doświadczenia audiowizualne. Przy ich użyciu, pociągnięcia pędzla przechodzą w odpowiedni filtr muzyczny. 

Ponadto, Plandeka Brush oferuje dynamiczne środowisko a finalnie potencjał funkcji audiowizualnych zostaje rozszerzony, dzięki czemu artyści VDj przeplatają muzykę i wizualizacje w wirtualnej rzeczywistości.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1