Martin Garrix prezentuje nowy utwór na festiwalu Creamfields!

Autor: MM
REKLAMA

Creamfields, czyli jeden z największych festiwali na świecie, który zakończył się 2 dni temu w niedzielę, znów dostarczył fanom mnóstwo emocji. Wśród artystów, których można było zobaczyć podczas ostatniego weekendu znalazły się takie gwiazdy jak The Chainsmoker, The Black Madonna, Marshmello, Armin Van Buuren, Don Diablo, Hardwell, Paul Van Dyk, Oliver Heldens i wiele więcej.

Jedną z gwiazd był również niekwestionowany numer 1 muzyki elektronicznej w ostatnich miesiącach Martin Garrix, który podczas swojego występu na zamknięcie sceny Horizon jak zwykle dostarczył widzom niezwykłych wrażeń i niesamowitą energię, a jedna piosenka szczególnie zwróciła uwagę tłumu.

Było to nieznane wcześniej nagranie, które zostało zaprezentowane po raz pierwszy na żywo. Według różnych plotek i domysłów wydaje się, że utwór ten może być efektem długo oczekiwanych kolaboracji Martina z Axwellem Λ Ingrosso lub Matisse'm & Sadko.

Nowe premierowe nagranie możecie posłuchać poniżej.

Przypomnijmy również, że Garrix kilka dni temu zaprezentował oficjalnie utwór „Pizza”, czyli specjalne nagranie, które zostało zaprezentowane jako piosenka zamykająca podczas tegorocznego Tomorrowland.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA